Informacja turystyczna miasta Augustowa.Prezentacja bazy noclegowej, atrakcje turystyczne i wypoczynkowe.

Witamy na portalu informacyjno-turystycznym Augustowskiej Organizacji Turystycznej

 

Na naszych stronach informacje z regionu, ciekawe atrakcje, ważne miejsca, informacje o miejscach noclegowych.

 

REJSY KANAŁEM AUGUSTOWSKIM

REJSY BARKĄ

Wakacje na barce to wspaniały sposób spędzenia urlopu z rodziną lub znajomymi. Oferujemy czarter Barki turystycznej.Barkę można wynająć i pływać nią po Kanale Augustowskim poznając jego uroki.

 Przejścia przez śluzy należą do najbardziej ekscytujących momentów rejsu wyczarterowaną barką. Podczas śluzowania jesteśmy zobowiązani do bezwzględnego wykonywania wszelkich poleceń przekazywanych przez śluzowych.

Netlink
Andrzej Gniedziejko
ul.Ks.Skorupki 2

16-300 Augustów
Tel/Fax: 876432430
Tel.kom.: 502667272
www.kanal-augustowski.pl


REJSY GONDOLAMI

to wyprawy stylizowanymi drewnianymi 11-osobowymi gondolami silnikowymi. Odbywają się one po jeziorach augustowskich i Kanale Augustowskim. Porty położone są nad rzeką Nettą i jeziorem Necko są to odziały sezonowe. Oferta rejsów gondolami jest bardzo podobna do oferty tras Żeglugi Augustowskiej. Poza rejsami stałymi i na zamówienie, organizatorzy proponują imprezy rodzinne i zakładowe. Gondole są również odpowiednio wyposażone do organizowania bankietów na wodzie.

WODNIK Regionalne Usługi Turystyczne
Szczebra 43a/2
16-304 Nowinka
tel. 602 285 638, 606 997 625
www.gondoleaugustow.pl


REJSY KATAMARANEM

Zapraszamy do skorzystania z rejsów katamaranem na dowolnie wybranych trasach. Nasze ekskluzywne katamarany (każdy wyposażony w 12 miękko tapicerowanych miejsc siedzących, odtwarzacz CD i MP3, stoliki z miejscami na napoje, (kawa, herbata serwowana w trakcie rejsu gratis) z ekskluzywną wykładziną podłogową) zawiozą Państwa w najatrakcyjniejsze miejsca naszego pojezierza (Dolina Rospudy, Rejsy Szlakiem Papieskim, Kanałem Augustowskim itp.) bez względu na pogodę.

Organizujemy także rejsy nocne gwarantując komfort pomimo niskich temperatur i deszczu. Udostępniamy także nasze obiekty pływające na imprezy okolicznościowe. Istnieje możliwość zamówienia piwa, drinków i posiłków w pubie "Blues Brothers" leżącym w sąsiedztwie portu.

Dla ośrodków wczasowych, wycieczek turystycznych i innych grup powyżej 20 osób bardzo atrakcyjne i dostępne ceny. Koszt wynajęcia statku 200 zł/godzinę, maksymalnie 12 osób. Rejsy wyłącznie ze sternikiem. Zapraszamy na rejsy grupy zorganizowane do 60 osób jednorazowo po wcześniejszej rezerwacji 506 766 235

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE NA WODZIE
Istnieje możliwość wynajęcia katamaranu na imprezy okolicznościowe na wodzie. Na pokładzie katamaranu po wcześniejszym uzgodnieniu może zostać zainstalowany grill, chłodziarka do napojów. Doskonały sprzęt grający zapewni wspaniała rozrywkę. Impreza na wodzie gwarantuje wiele niezapomnianych wrażeń dla zaproszonych gości.

www.zegluga.augustow.pl  • Ciekawe miejsca

  • Najlepsze noclegi...

Jesteś tutaj: Home Ciekawe miejsca REJSY KANAŁEM AUGUSTOWSKIM

Nasze logo Augustowska Organizacja Turystyczna powstała 5 listopada 2003 roku, skupia samorządy i przedsiębiorców branży turystycznej. Więcej...