Informacja turystyczna miasta Augustowa.Prezentacja bazy noclegowej, atrakcje turystyczne i wypoczynkowe.

Hotel "ALBATROS***"

Znajdujemy się w miejscowości Serwy k. Augustowa - popularnej miejscowości letniskowej nad jeziorem Serwy. Otacza nas Puszcza Augustowska, a Pojezierze Augustowskie do którego należy jezioro, to jedno z najbardziej malowniczych i wciąż jeszcze mało odkrytych miejsc. Jezioro objęte jest strefą ciszy i związku z tym jest u nas spokojniej niż w pobliskim Augustowie czy na Mazurach.

Posiadamy znakomite warunki na wypoczynek nad jeziorami, zwłaszcza wypoczynek aktywny, a konferencje, imprezy firmowe i integracyjne oraz szkolenia to również nasza specjalność. Nasze sale konferencyjne i zaplecze noclegowe umożliwiają organizację imprez do 250 –300 osób. Nowoczesne centrum SPA pozwala zrelaksować się po pracowitym dniu szkolenia lub konferencji, a duży 4 hektarowy teren pozwala na organizację atrakcyjnych imprez integracyjnych. Nasz hotel to także znakomite miejsce do organizacji bankietów i przyjęć weselnych oraz imprez plenerowych. Do dyspozycji naszych gości jest kąpielisko z pomostami, wypożyczalnia sprzętu pływającego i rowerów, boiska sportowe.

Hotel w Augustowie czy hotel w Serwach to alternatywa warta rozważenia.
Zapraszamy

Hotel "ALBATROS***"
Serwy 18, 16-326 Płaska

tel. 87 641 88 35, 696 977 988
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.albatroshotel.pl

  • Najlepsze noclegi...

Jesteś tutaj: Home Home Augustowska Organizacja Turystyczna Działalność Organizacji Naj HOTELE Hotel "ALBATROS***"

Nasze logo Augustowska Organizacja Turystyczna powstała 5 listopada 2003 roku, skupia samorządy i przedsiębiorców branży turystycznej. Więcej...